Ikona digitalne pristupačnosti

Ušli smo u finale izbora za Najljepši vrtić

17.5.2023.

Kako bi proširili glas i upoznali širu javnost s posebnostima našeg vrtića, prijavili smo se na izbor za Najljepši i Najbolji vrtić koji organizira web stranica gradonačelnik.hr. O tome, koji je vrtić najljepši odlučuju glasovi javnosti odnosno lajkovi na Facebook stranici, dok o tome koji je vrtić najbolji odlučuje stručni žiri.Glasanje traje do 24. svibnja u 12 sati, nakon čega se zbrajaju glasovi i proglašava pobjednik. Pobjednici u kategoriji Najboljeg vrtića biti će objavljeni istog dana. 

Iako je nama naš vrtić najljepši i najbolji, podržite nas i doprinesite mogućnosti osvajanja ove lijepe titule koja bi puno značila, kako za nas u vrtiću, tako i za cijelu lokalnu zajednicu.

Svoj glas možete dati ovdje .

 

 

Glasanje se odvija na facebook stranici Gradonačelnik.hr putem "lajkova", a zbrajaju se samo oni "lajkovi" koji su ispod kompletne objave na navedenoj stranici.

Kako bi proširili glas i upoznali širu javnost s posebnostima našeg vrtića, prijavili smo se na izbor za Najljepši i Najbolji vrtić koji organizira web stranica gradonačelnik.hr. O tome, koji je vrtić najljepši odlučuju glasovi javnosti odnosno lajkovi na Facebook stranici, dok o tome koji je vrtić najbolji odlučuje stručni žiri.Glasanje traje do 24. svibnja u 12 sati, nakon čega se zbrajaju glasovi i proglašava pobjednik. Pobjednici u kategoriji Najboljeg vrtića biti će objavljeni istog dana. 

Iako je nama naš vrtić najljepši i najbolji, podržite nas i doprinesite mogućnosti osvajanja ove lijepe titule koja bi puno značila, kako za nas u vrtiću, tako i za cijelu lokalnu zajednicu.

Svoj glas možete dati ovdje .