Ikona digitalne pristupačnosti

Naš je vrtić uvršten u 10 najboljih vrtića u Hrvatskoj!

26.5.2023.
Ovogodišnji izbor za Najbolji vrtić na web stranici Gradonačelnik.hr, održan je uz podršku i pokroviteljstvo Ministarstva znanosti i obrazovanja i Agencije za odgoj i obrazovanje koji su prepoznali želju i cilj, a to je dodatno promicanje i poticanje stručnosti, zalaganja i angažmana vrtića i njihove proaktivnosti u podizanju odgojnih standarda i sadržaja koje vrtići nude svojoj djeci, ali i roditeljima te samim tim i poticanje pozitivne konkurencije u smislu daljnjeg podizanja standarda i kvalitete usluge.
jhklć
U suradnji s Ministarstvom i Agencijom izrađeni su  kriteriji temeljem kojih su njihovi predstavnici – Larisa Ott Filipović, voditeljica Službe za rani i predškolski odgoj i obrazovanje Ministarstva znanosti i obrazovanje i Luja Zamečnik, viša savjetnica za predškolski odgoj u Agenciji za odgoj i obrazovanje te Zdravko Ivić ispred projekta gradonačelnik.hr, ocijenili i izabrali pobjednike među 27 vrtića koji su se prijavili u ovoj kategoriji.
 
Naš je vrtić uvršten u TOP 10 najboljih općinskih vrtića u Hrvatskoj što nam je veliki vjetar u leđa da još više radimo, ulažemo u uvjete u kojim borave djeca te konstantno unapređujemo naš rad. 
 
Iznimno smo sretni što je prepoznata naša ambicija da djeci pružimo najbolje moguće uvjete ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, a istovremeno ponosni što se naš vrtić spominje u krugovima najboljih. S obzirom da ulazimo tek u petu godinu rada moramo izraziti zadovoljstvo dosadašnjim rezultatima koje ćemo shvatiti kao kvalitetnu podlogu za daljnji rast i razvoj.
 
Ovim se putem zahvaljujem svim odgojiteljicama, stručnim djelatnicima te cijelom tehničkom osoblju što nesebično daju sebe u rad s djecom te time doprinose toplini i kvaliteti našeg vrtića!
 
Ravnateljica
Mirna Švast
Ovogodišnji izbor za Najbolji vrtić na web stranici Gradonačelnik.hr, održan je uz podršku i pokroviteljstvo Ministarstva znanosti i obrazovanja i Agencije za odgoj i obrazovanje koji su prepoznali želju i cilj, a to je dodatno promicanje i poticanje stručnosti, zalaganja i angažmana vrtića i njihove proaktivnosti u podizanju odgojnih standarda i sadržaja koje vrtići nude svojoj djeci, ali i roditeljima te samim tim i poticanje pozitivne konkurencije u smislu daljnjeg podizanja standarda i kvalitete usluge.
jhklć
U suradnji s Ministarstvom i Agencijom izrađeni su  kriteriji temeljem kojih su njihovi predstavnici – Larisa Ott Filipović, voditeljica Službe za rani i predškolski odgoj i obrazovanje Ministarstva znanosti i obrazovanje i Luja Zamečnik, viša savjetnica za predškolski odgoj u Agenciji za odgoj i obrazovanje te Zdravko Ivić ispred projekta gradonačelnik.hr, ocijenili i izabrali pobjednike među 27 vrtića koji su se prijavili u ovoj kategoriji.
 
Naš je vrtić uvršten u TOP 10 najboljih općinskih vrtića u Hrvatskoj što nam je veliki vjetar u leđa da još više radimo, ulažemo u uvjete u kojim borave djeca te konstantno unapređujemo naš rad. 
 
Iznimno smo sretni što je prepoznata naša ambicija da djeci pružimo najbolje moguće uvjete ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, a istovremeno ponosni što se naš vrtić spominje u krugovima najboljih. S obzirom da ulazimo tek u petu godinu rada moramo izraziti zadovoljstvo dosadašnjim rezultatima koje ćemo shvatiti kao kvalitetnu podlogu za daljnji rast i razvoj.
 
Ovim se putem zahvaljujem svim odgojiteljicama, stručnim djelatnicima te cijelom tehničkom osoblju što nesebično daju sebe u rad s djecom te time doprinose toplini i kvaliteti našeg vrtića!
 
Ravnateljica
Mirna Švast